Rezerwacja i dostępność sal WZIiM

piątek 24.03.2017

Rezerwacja sal WZIiM: http://student.wzim.sggw.pl/2017/03/24/dostepnosc-sal-wziim/.

PAX – wymiana akademicka w semestrze zimowym 2017 – APLIKUJ w BWM do 4.4.2017!

piątek 24.03.2017

BWM zaprasza do wzięcia udziału w programie wymiany akademickiej PAX pomiędzy SGGW w Warszawie a National Chung Hsing University w Taichung na Tajwanie, w semestrze zimowym roku 2017/2018! PAX to program wymiany studentów I i II stopnia studiów w ramach umowy pomiędzy Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i National Chung Hsing University w Taichung ...

Uwaga studenci: brakujące dokumenty cd. – studia zaoczne, turnus B

czwartek 23.03.2017

Lista brakujących dokumentów, które należy uzupełnić przed przedłużeniem ważności legitymacji studenckiej: Listy-_brak-dok_zaoczne_Turnus-Bwww.xls.

Seminarium KI

wtorek 21.03.2017

Serdecznie zapraszamy na seminarium pt. „Harmonogramowanie aktywności w mikro-sieciach elektroenergetycznych”, które wygłosi dr Krzysztof Gajowniczek. Seminarium odbędzie się w poniedziałek 27 marca 2017 o godzinie 12:15 w sali 3/40.

Warszawskie Dni Informatyki

wtorek 21.03.2017

Już wkrótce, bo 28 i 29 marca (wtorek, środa) odbędzie się kolejna edycja Warszawskich Dni Informatyki (WDI) – największego wydarzenia IT w Polsce adresowanego do osób szeroko związanych z informatyką, niezależnie od ich poziomu zaawansowania. WDI to przede wszystkim blisko 100 prezentacji i warsztatów prowadzonych przez niedostępnych dla mniejszych wydarzeń znanych ekspertów. Zakres tematyczny jest szeroki ...

Odwołany dyżur Prodziekan ds. studiów niestacjonarnych i rozwoju dr hab. Joanny Landmesser

wtorek 21.03.2017

Dyżur Prodziekan ds. studiów niestacjonarnych i rozwoju dr hab. Joanny Landmesser odwołany w dniu 22 marca, a także 24 marca z powodu wyjazdu na konferencję.

Uwaga studenci: brakujące dokumenty cd. – studia zaoczne, turnus A

czwartek 16.03.2017

Lista brakujących dokumentów, które należy uzupełnić przed przedłużeniem ważności legitymacji studenckiej: Listy_brak-dokumentów_zao_Turnus-A_na-www.xlsx.

Uwaga studenci: brakujące dokumenty cd. – studia stacjonarne

środa 15.03.2017

Lista brakujących dokumentów, które należy uzupełnić przed przedłużeniem ważności legitymacji studenckiej: Listy_brak-dokumentów-cd_stacjonarne.xlsx.

ACA 2017 Jerusalem (Israel) July 17th – 21st

środa 15.03.2017

Computer algebra modeling in science and engineering Special Session at the 23rd International Conference on Applications of Computer Algebra (ACA’2017), July 17 – 21, 2017, Jerusalem, Israel Aim and scope The progressive impact of the Computer Algebra Systems (CAS) in science-based disciplines vividly is noticeable. It is rare to encounter a scientific investigation that is immune from its ...

Konkurs ABB IT Challenge 2017

poniedziałek 13.03.2017

Od 7 marca do 2 kwietnia przyjmowane są zgłoszenia do udziału w ogólnopolskim konkursie IT organizowanym przez firmę ABB. Tegoroczna edycja odbywa się już po raz dziesiąty, a jej hasło przewodnie „Interact with the real world” odnosi się do rozwiązań, w których człowiek współpracuje z technologią. Inicjatywa promuje kreatywność studentów i kładzie nacisk na pracę ...

Uwaga studenci: brakujące dokumenty

poniedziałek 13.03.2017

Lista brakujących dokumentów, które należy uzupełnić przed przedłużeniem ważności legitymacji studenckiej: załącznik.

Absolwent WZIM laureatem Konkursu SAS Student Ambassador 2017!

czwartek 9.03.2017

Pan mgr Piotr Małaszek został laureatem Konkursu SAS Student Ambassador 2017 na podstawie zgłoszonej pracy magisterskiej pt. „Wykorzystanie modeli scoringowych oraz analizy tekstu do oceny niewypłacalności pożyczkobiorcy” napisanej pod kierunkiem dr. inż. Tomasza Ząbkowskiego z Wydziału Zastosowań Informatyki i Matematyki Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. SAS Student Ambassador to konkurs dla studentów prowadzących ciekawe projekty ...

Harmonogram przedłużania ważności legitymacji studenckich

czwartek 9.03.2017

Załącznik: Harmonogram.pdf

Konferencja ICMMI 2017

czwartek 2.03.2017

Międzynarodowa konferencja Man-Machine Interactions organizowana jest cyklicznie od 2009 roku.

Tematyka konferencji jest ze swojej natury interdyscyplinarna i pokrywa całe spektrum aspektów związanych z teorią oraz praktyką interakcji między człowiekiem i maszyną. Zakres tematyczny obejmuje nowe technologie takie jak wizja komputerowa, rozpoznawanie mowy, eksploracja danych, systemy eksperckie, robotyka oraz biomedycyna.

Ostateczny deadline został ustalony na 15 marca 2017 roku dla “full papers” (publikacja w serii AISC Springer indeksowanej w WoS) oraz 15 czerwca 2017 roku dla “short papers” (publikacja w Studia Informatica).

Wszelkie dodatkowe informacje mogą uzyskać Państwo na stronie konferencji: icmmi.polsl.pl lub pod adresem mailowym icmmi@polsl.pl.

Nabory do programów stypendialnych Komisji Fulbrighta dla ambitnych studentów i badaczy na rok 2018/2019

piątek 24.02.2017

Komisja Fulbrighta we współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego informuje o ogłoszeniu naborów do prestiżowych stypendiów Programu Fulbrighta na studia i prowadzenie badań w amerykańskich uczelniach i ośrodkach badawczych Zapraszamy do składania aplikacji. Graduate Student Award 2018/19 Graduate Student Award to stypendium przeznaczone dla absolwentów studiów wyższych planujących podjęcie studiów magisterskich, doktoranckich lub innych programów na ...

Ogólnopolska Studencka Konferencja Akustyków, OSKA 2017

poniedziałek 13.02.2017

W dniach od 31 marca do 2 kwietnia 2017 odbędzie się Ogólnopolska Studencka Konferencja Akustyków, w skrócie OSKA 2017. Konferencja przeznaczona jest dla wszystkich interesujących się dźwiękiem czy też szeroko pojętą akustyką. Szczegóły znajdują się pod adresem http://oska2017.agh.edu.pl/ .

Tego typu konferencja jest dobrą okazją do nawiązania znajomości, które w przyszłości mogą się zamienić we współpracę naukową czy też biznesową. Akustyka jest bardzo obszerną dziedziną, korzystającą z zaawansowanych narzędzi informatycznych i statystycznych. Zatem gorąco zachęcamy do uczestnictwa!

Osoby, które są zainteresowane uczestnictwem, mogą kierować swoje pytania do dr. inż. Piotra Wrzeciono (piotr_wrzeciono@sggw.pl).

Wydział Zastosowań Informatyki
i Matematyki

ul. Nowoursynowska 159,
02-776 Warszawa

Lorem ipsum mail

Studia

Wydział realizuje w trybie stacjonarnym i
niestacjonarnym dwa kierunki studiów I i II stopnia
- Informatyka oraz Informatyka i Ekonometria:
kierunki studiów

Kategoryzacja MNiSW

Wydział otrzymał w kategoryzacji Ministerstwa
Nauki i Szkolnictwa Wyższego kategorię A
ocena działaności naukowej

Ocena PKA

Bardzo wysoka ocena Państwowej Komisji
Akredytacyjnej dla kierunku Informatyka i
Ekonometria
ocena programowa

Jakość kształcenia

na Wydziale Zastosowań Informatyki i Matematyki
jakość kształcenia

Wyposażenie dydaktyczne

Uczymy korzystając z nowoczesnego
wyposażenia dydaktycznego:
wyposażenie

Pracownia komputerowa

Wydział udostępnia wszystkim studentom SGGW
pracownię komputerową.
zobacz szczegóły

Facebook

Dziekanat WZIiM @WZIM
Samorząd Studentów WZIiM @WZIiMSGGW
Koło naukowe REDINUX @redinux
Silver .Net Group @silvernetgroupsggw
Businnes Intelligence Group SAS @bigsasgroup
Podyplomowe studia SELinux @setenforce1

Biuro Karier i Monitorowania Losów Absolwentów
SGGW @karierasggw