Aktualności

III edycja konkursu o nagrodę im. Mariana Rejewskiego

środa 5.05.2021

III edycja konkursu o nagrodę im. Mariana Rejewskiego za najlepszą pracę inżynierską, licencjacką, magisterską i rozprawę doktorską poświęconą cyberbezpieczeństwu i kryptologii: https://www.cyber.mil.pl/edycjaiii/.

Zaproszenie studentów do współpracy

wtorek 4.05.2021

Poszukiwani są studenci czwartego/piątego roku na kierunku Informatyka i Ekonometria lub Informatyka. Propozycja współpracy obejmuje (łącznie): 1) uczestniczenie w pracach projektu badawczo-rozwojowego dofinansowanego ze środków NCBiR, pt. "Narzędzie do precyzyjnego zarządzania cenową elastycznością odbiorców w Krajowym Systemie Energetycznym". Realizacja projektu przypada na okres 01/07/2021 - 31/10/2023. Okres czynnej pracy kandydata (of 0.25 do 0.5 etatu) może obejmować ...

Konferencja Euroleague for Life Sciences – ELLS

środa 21.04.2021

Zapraszamy Studentów SGGW na doroczną konferencję Euroleague for Life Sciences- ELLS. Jeśli chcesz wziąć udział i zaprezentować swoją pracę naukową na międzynarodowym forum, zgłoś się już teraz! Link do strony konferencji: https://www.sggw.edu.pl/ells-conference-2021/.

Sukces z Natury

wtorek 20.04.2021

Projekt dla studentek i studentów SGGW, obejmujący m.in. bezpłatne konsultacje z doradcą zawodowym (konsultacja CV, listu motywacyjnego, testy predyspozycji i wiele, wiele innych praktycznych porad dotyczących rozmów rekrutacyjnych), badania on-line i warsztaty: https://sukcesznatury.sggw.pl/. Aktualności: https://sukcesznatury.sggw.pl/aktualnosci/. Warsztaty: https://sukcesznatury.sggw.pl/wydarzenia/. Zapisz się do projektu: https://sukcesznatury.sggw.pl/zapisz-sie-do-projektu/.

Program Praktyk i Staży PZU 2021

środa 14.04.2021

PZU rusza z kolejną edycją Programu Praktyk i Staży dla studentów i absolwentów. To szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w największej instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Na chętnych czeka ponad 60 miejsc. Tegoroczny program promuje hasło: „Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz”. Na kandydatów czekają oferty z różnych obszarów biznesowych, m.in. finansów, obsługi szkód i ...

Płatne wakacyjne praktyki dla studentów

środa 14.04.2021

Firma PwC Polska oferuje płatne, wakacyjne praktyki dla studentów z kierunków technicznych. Program #TechSummerCamp to: ✅ 2,5 miesiące doświadczenia, ✅ realizacja prawdziwego wdrożenia CRM, ✅ praca w metodyce SCRUM, ✅ opieka mentora i świadomy wybór ścieżki zawodowej w przyszłości. Aplikacje tylko do 20 kwietnia! 👉 https://bit.ly/3fTLh8C. Więcej informacji - pwc.pl/tsc.

Dr hab. Piotr Jałowiecki

środa 14.04.2021

Z głębokim żalem i poruszeniem przyjęliśmy wiadomość o nagłej i przedwczesnej śmierci Naszego Kolegi dr. hab. Piotra Jałowieckiego.

Dr Aleksandra Ignar

poniedziałek 12.04.2021

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 6 kwietnia 2021 roku zmarła dr Aleksandra Ignar, emerytowany nauczyciel akademicki Katedry Zastosowań Matematyki Wydziału Zastosowań Informatyki i Matematyki Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Oferty pracy dla studentów

piątek 9.04.2021

Oferty pracy w firmie Quanticate Polska dla studentów i innych osób zainteresowanych analizą danych i SAS. Praca związana jest z prowadzeniem badań klinicznych. Oferta dla osób, które nie mają doświadczenia: Quanticate zatrudnia na stanowisko Programmer I w Warszawa, Woj. Mazowieckie, Polska | LinkedIn. Planowany jest wewnętrzny program szkoleniowy w SAS od samego początku, dlatego nie ...

Wydział Zastosowań Informatyki
i Matematyki

ul. Nowoursynowska 159,
02-776 Warszawa

Kontakt

Studia

Wydział realizuje w trybie stacjonarnym i
niestacjonarnym dwa kierunki studiów I i II stopnia
- Informatyka oraz Informatyka i Ekonometria:
kierunki studiów

Kategoryzacja MNiSW

Wydział otrzymał w kategoryzacji Ministerstwa
Nauki i Szkolnictwa Wyższego:
2013: kategorię A
2017: kategorię B
ocena działaności naukowej

Ocena PKA

Bardzo wysoka ocena Państwowej Komisji
Akredytacyjnej dla kierunku:
2013: Informatyka i Ekonometria
2017: Informatyka
ocena programowa

Jakość kształcenia

na Wydziale Zastosowań Informatyki i Matematyki
jakość kształcenia

Wyposażenie dydaktyczne

Uczymy korzystając z nowoczesnego
wyposażenia dydaktycznego:
wyposażenie

Facebook

Dziekanat WZIiM @WZIM
Samorząd Studentów WZIiM @WZIiMSGGW
Koło naukowe REDINUX @redinux
Silver .Net Group @silvernetgroupsggw
Businnes Intelligence Group SAS @bigsasgroup
Podyplomowe studia SELinux @setenforce1

Biuro Karier SGGW
SGGW @karierasggw