Aktualności

IV edycja programu „Praktyki u Marszałka”

czwartek 22.03.2018

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego realizowana będzie od lipca do września IV edycja programu „Praktyki u Marszałka”: Praktyki u Marszałka – informacja.

X edycja Konkursu Innowator Mazowsza

czwartek 22.03.2018

Trwa X edycja Konkursu Innowator Mazowsza. O nagrody można ubiegać się w dwóch kategoriach: Młoda Innowacyjna Firma i Innowacyjny Młody Naukowiec. Termin składania wniosków upływa 27.04.2018 r. (sekretariat czynny do godz. 16.00). Szczegółowe informacje znajdują się w załączonych plikach oraz na stronie https://innowacyjni.mazovia.pl/dzialania/informator-mazowsza/x-edycji-konkursu-innowator-mazowsza.html. Informacja Ulotka Zaproszenie

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Młody Erudyta – Nauki Interdyscyplinarne”, 5 pkt

czwartek 22.03.2018

Cykl Konferencji o charakterze interdyscyplinarnym pozwalającym na wymianę doświadczeń z innych dziedzin nauki. Celem Konferencji jest integracja środowiska naukowego. Udział w Konferencji to okazja do poszerzania własnego dorobku, a także rozwijania umiejętności prezentacyjnych w szczególności przez młodych ludzi nauki. Organizowane Konferencje będą również okazją do spotkań, dyskusji, a także wymiany poglądów dotyczących poruszanych tematów badań. Zaproszenie ...

Seminarium KEiS

piątek 16.03.2018

We wtorek 20 marca o godzinie 10:15 w sali 3/40 Pani Dr hab. Joanna Landmesser wygłosi referat: Dekompozycja nierówności płacowych w Polsce za pomocą metod bazujących na konstrukcji rozkładów warunkowych dla wynagrodzeń; analiza porównawcza.

Seminarium KZI

czwartek 8.03.2018

Katedra Zastosowań Informatyki zaprasza na seminarium, na którym wystąpi dr hab. inż. Michał Kruk. Temat wystąpienia to "Systemy diagnostyczne wad lakierowania występujących na meblach". Seminarium odbędzie się w poniedziałek 12 marca o godzinie 12:30 w sali 3/84.

Seminarium KI

środa 7.03.2018

Serdecznie zapraszamy na seminarium pt. „Tworzenie sieci powiązań pomiędzy tekstami z wykorzystaniem hiperwęzłów”, które wygłosi dr inż. Piotr Wrzeciono. Seminarium odbędzie się w poniedziałek 12 marca 2018 o godzinie 12:15 w sali 3/40. Streszczenie referatu znajdą Państwo poniżej.

(…)

Seminarium KZM

poniedziałek 5.03.2018

Katedra Zastosowań Matematyki zaprasza na seminarium 12.03 o godz.13.00, sala 3/11 bud. 34.

Prelegent: dr Alina Jóźwikowska.

Tytuł referatu: „Numeryczna realizacja układu równań transportu w jednowymiarowej strukturze półprzewodnikowej”.

Uniwersytet Wirtualny – model, narzędzia, praktyka

poniedziałek 5.03.2018

Wydział Zastosowań Informatyki i Matematyki oraz Centrum Edukacji Multimedialnej SGGW w Warszawie pragną zaprosić do uczestnictwa w XVIII konferencji naukowej „Uniwersytet Wirtualny – model, narzędzia, praktyka”. Konferencja ma na celu integrację środowiska pracowników naukowo-dydaktycznych oraz osób zajmujących się problematyką szeroko rozumianej e-edukacji oraz zarządzania wiedzą. W tym roku poruszamy także tematy związane ze sztuczną inteligencją, ...

Jak stworzyć wartościowe i profesjonalne cv?

piątek 2.03.2018

Załączony dokument został przygotowany przez firmę zajmującą się m.in. prowadzeniem rekrutacji - także absolwentów naszego Wydziału. Dostosowany jest szczególnie do profilu stanowisk programistycznych. Może być pomocny dla wszystkich osób przygotowujących curriculum vitae: how to create professional and valuable cv - 2018 - IT Software Development.

Przedłużanie ważności legitymacji studenckich

piątek 2.03.2018

Harmonogram przedłużania ważności legitymacji studenckich: HARMONOGRAM.

ELLS Summer Program at the Hebrew University

czwartek 22.02.2018

The Robert H. Smith Faculty of Agriculture Food and Environment at the Hebrew University of Jerusalem is pleased to announce its ELLS summer program targeting 3rd year students, Master and PhD students. The language of the courses is English. The brochure and registration form are attached: ELLS_Summer Course Information 2018, HUJI_-_Summer_Course_Application_2018.

Dr inż. Mirosław Woźniakowski

niedziela 18.02.2018

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11 lutego 2018 roku zmarł dr inż. Mirosław Woźniakowski, emerytowany nauczyciel akademicki Katedry Informatyki Wydziału Zastosowań Informatyki i Matematyki Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Nekrolog

Studia Podyplomowe Zarządzanie Łańcuchem Dostaw i Systemami IT

środa 24.01.2018

Planowane jest uruchomienie naboru na I Edycję studiów podyplomowych „Zarządzanie Łańcuchem Dostaw i Systemami IT”. Studia są realizowane na Wydziale Zastosowań Informatyki i Matematyki SGGW w Warszawie. Planowane rozpoczęcie to marzec 2018. Słuchacze studiów podyplomowych pozyskają wiedzę z zakresu koncepcji, modeli i strategii zarządzania łańcuchami, sieciami i przepływami w globalnym łańcuchu dostaw oraz ich powiązania z ...

Studencka Konferencja DwuMIan

wtorek 16.01.2018

Studencka Konferencja Zastosowań Matematyki DwuMIan to pierwsza warszawska konferencja studencka organizowana przez Wydział MIM UW oraz Wydział MiNI PW. Powstała z inicjatywy: - Koła Naukowego Modelowania Matematycznego Politechniki Warszawskiej, - MI2 Data Labu, - Zarządu Samorządu Studentów Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego, - Wydziałowej Rady Samorządu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, - Koła Naukowego Data Science Politechniki ...

Claude Shannon – człowiek, dzięki któremu możesz odsłuchać ten podcast

czwartek 4.01.2018

Zapraszamy do wysłuchania audycji z udziałem Dziekana Wydziału Zastosowań Informatyki i Matematyki, prof. dr. hab. inż. Arkadiusza Orłowskiego, nadanej 2 stycznia w radiu Tok FM:

http://audycje.tokfm.pl/podcast/57653.

Wydział Zastosowań Informatyki
i Matematyki

ul. Nowoursynowska 159,
02-776 Warszawa

Kontakt

Studia

Wydział realizuje w trybie stacjonarnym i
niestacjonarnym dwa kierunki studiów I i II stopnia
- Informatyka oraz Informatyka i Ekonometria:
kierunki studiów

Kategoryzacja MNiSW

Wydział otrzymał w kategoryzacji Ministerstwa
Nauki i Szkolnictwa Wyższego kategorię A
ocena działaności naukowej

Ocena PKA

Bardzo wysoka ocena Państwowej Komisji
Akredytacyjnej dla kierunku Informatyka i
Ekonometria
ocena programowa

Jakość kształcenia

na Wydziale Zastosowań Informatyki i Matematyki
jakość kształcenia

Wyposażenie dydaktyczne

Uczymy korzystając z nowoczesnego
wyposażenia dydaktycznego:
wyposażenie

Facebook

Dziekanat WZIiM @WZIM
Samorząd Studentów WZIiM @WZIiMSGGW
Koło naukowe REDINUX @redinux
Silver .Net Group @silvernetgroupsggw
Businnes Intelligence Group SAS @bigsasgroup
Podyplomowe studia SELinux @setenforce1

Biuro Karier SGGW
SGGW @karierasggw