Bezpłatne szkolenie certyfikowane Microsoft CRM dla studentów WZIM!

piątek 12.05.2017

Certyfikowane szkolenie o rynkowej wartości ponad 10 000 PLN – specjalnie dla studentów WZIiM!

Zapraszamy studentów ostatnich dwóch semestrów studiów I oraz II stopnia WZIM (stacjonarne oraz niestacjonarne) do udziału w bezpłatnych szkoleniach certyfikowanych Microsoft Dynamics CRM.

Uwaga! Uczestnicy szkoleń otrzymają vouchery na egzaminy certyfikowane Microsoft!

Szkolenia są w pełni dofinansowane z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. W ramach zajęć przewidziana jest realizacja dwóch szkoleń certyfikowanych Dynamics CRM oraz warsztatów – wszystkie zajęcia będą prowadzone przez certyfikowanych specjalistów Microsoft.

Więcej informacji o zakresie szkolenia pod adresem:

Zainteresowanych proszę o wypełnienie Elektronicznego Formularza Rejestracyjnego pod adresem:

http://e.sggw.pl/course/view.php?id=1405 (aby wypełnić formularz rejestracyjny, należy się zalogować).

Szkolenie odbywa się w dwóch grupach: 1) sobota-niedziela oraz 2) czwartek-piątek. Szkolenia startują 25 maja (grupa: czwartek/piątek) oraz 27 maja (grupa: sobota-niedziela). Ramowy terminarz zajęć jest udostępniony pod adresem: http://e.sggw.pl/course/view.php?id=1405.

Czym jest Microsoft Dynamics 365?

To wiodąca platforma CRM (od niedawna w pakiecie także z częścią operacyjną i finansową ERP – Dynamics AX/NAV) wg raportów Garnter/Forrester. Konkuruje z powodzeniem z Salesforce i stopniowo zdobywa coraz więcej rynku.

System CRM to system który automatyzuje i wspomaga procesy między klientem a organizacją w zakresie pozyskania oraz utrzymania i obsługi klienta. Także w praktycznie każdej firmie jest potrzebny, a sam rynek CRM ciągle rośnie.

Ponadto wiele platform CRM, także MS Dynamics, są używane do innych procesów (eXtensible Relationship Management – XRM).

Dlaczego jako programista powinieneś poznać tę platformę?

Umiejętność tej platformy zdecydowanie Cię wyróżni na rynku pracy. Programiści CRM zarabiają przeciętnie więcej niż ‘standardowi’ programiści .NET. Czemu? Wymaga to dodatkowej wiedzy produktu oraz szerszych kompetencji. Ponadto mało jest takich osób i rekrutacje są ciągłe w kraju i zagranicą.

Jakie techniki programistyczne mogą być wykorzystywane w projektach Dynamics 365?

Podstawa: .NET, C#

Dodatkowo:

ASP.NET, ASP.NET Core, ASP.NET Web API, MVC, czasem angular, react – portale klienta

Azure – Service Bus, Logic App’s – komunikacji CRM↔świat zewnętrzny

Azure IoT hub – żeby podłączyć urządzenia

Azure Big Data, Stream Analitics – procesowanie dużych ilości danych, agregacja

SQL Server – analysis services, reporting services, integration services, PowerBI – dashboards, analityka danych

Inne standardowe technologie i języki: T-SQL, XML