European Festival Awards 2012

wtorek 9.10.2012

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Ursynalia zostały nominowane jako pierwszy w historii festiwal studencki do prestiżowej nagrody, którą bez zwątpienia jest Festival Awards Europe 2012! Można nas znaleźć w tej kategorii: Najlepszy średni Europejski Festiwal. Gorąco prosimy o pomoc i oddawanie Waszych głosów na Ursynalia – Warsaw Student Festival!

European Festival Awards 2012 to europejski konkurs, w którym o tytuł najlepszego walczą wydarzenia, które mialy miejsce w roku 2012. Swoje głosy można oddawać w 9 kategoriach takich jak: Najlepszy największy festiwal, Najlepszy średni festiwal, Najlepszy mały festiwal, Najlepszy nowy festiwal, Najepszy festiwal odbywający sie we wnętrzu, Najlepszy Europejski Line-up, Headliner roku, Przybysz roku oraz Hit roku. Głosowanie odbywa się w Internecie.

Sama nominacja do European Festival Awards to już wielkie wyróżnienie i powód do dumy, zaś uzyskanie tytułu w jednej z kategorii to niebywały zaszczyt i docenienie wśród innych festiwali na arenie międzynarodowej. Dla Ursynaliów, czyli festiwalu studenckiego nominacja i udział w EFA 2012 to szansa na dołączenie do czołówki największych europejskich festiwali muzycznych oraz możliwość ukazania, że Polscy studenci potrafią stworzyć coś wielkiego na światowym poziomie.

UWAGA!!! Każda osoba, która odda swój głos na stronie EFA bierze udział w losowaniu podwójnych biletów VIP na każdy z festiwali, które wygrają w swoich kategoriach!!!

Bardzo prosimy o oddawanie Waszych głosów na URSYNALIA – WARSAW STUDENT FESTIVAL pod adresem: https://www.surveymonkey.com/s/efa2012

Każda osoba może oddać jeden głos z jednej przeglądarki 🙂

Wydarzenie na FB: http://www.facebook.com/events/154593318018265/

Prosimy o wzięcie udziału w wydarzeniu i zaproszenie swoich znajomych.

Z góry dziękujemy za pomoc i pozdrawiamy,

Ursynalia Team