VI edycja studiów podyplomowych „Informatyka i Technologie Informacyjne”

wtorek 27.09.2016

Zapraszamy na VI edycję studiów podyplomowych „Informatyka i Technologie Informacyjne” przy Wydziale Zastosowań Informatyki i Matematyki. Jednocześnie z przyjemnością informujemy, że w roku akademickim 2016/2017 studia zostały uruchomione. Ponieważ dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami, zachęcamy wszystkich zainteresowanych do składania dokumentów. Szczegółowe informacje na stronie: http://iti.wzim.sggw.pl i pod numerem telefonu 696-158-701.

W porównaniu z podobnymi kierunkami studiów oferujemy: zdecydowaną większość zajęć praktycznych przy komputerach (226 z 350 godzin, 65%), atrakcyjną cenę (4800 zł za 3 semestry), plan zajęć uwzględniający terminy wakacji i ferii zimowych w Województwie Mazowieckim. Uczestnicy studiów uzyskują ponadto:

• profesjonalną wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne;
• uprawnienia i kwalifikacje do nauczania Informatyki w szkołach podstawowych, gimnazjum i ponadgimnazjalnych zgodnie z wymogami MEN;
• przygotowanie do uzyskania certyfikatów ECDL będących cenionym przez pracodawców potwierdzeniem zdobytej wiedzy i kompetencji;
• dostęp przez 24 godziny na dobę do materiałów dydaktycznych na platformie edukacyjnej;
• nieodpłatny dostęp do oprogramowania Microsoft w ramach programu MSDN Academic Alliance.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie http://iti.wzim.sggw.pl, uzyskasz pisząc na adres: infouz@sggw.pl lub dzwoniąc pod numer: 696-158-701.