Staż na Tajwanie

poniedziałek 1.02.2021

Szanowni Studenci,

W imieniu uczelni partnerskiej National Chuung Hsing University (NCHU) przesyłam Państwu informację nt. programu stażowego dla studentów II stopnia i doktorantów na Tajwanie: Global Talent Internship Programme: Green Technology (Sustainability) x Biotechnology (Smart Healthcare).

Program trwa w okresie od 28 czerwca do 25 sierpnia 2021 roku. W celu odbycia ośmiotygodniowego stażu uczestnicy mogą wybrać jedno z wiodących laboratoriów, m.in. na najlepszych tajwańskich uczelniach wyższych, a także uczestniczyć w prezentowanych przemówieniach, wizytach firmowych, oferowanych zajęciach kulturowo-językowych.

Kwalifikujący się uczestnicy programu otrzymają dotację programu w wysokości około 1500 USD na pokrycie opłat programowych, ubezpieczenia podróżnego i zakwaterowania. Studenci nominowani przez uczelnie partnerskie (SGGW to uczelnia partnerska NCHU, National Pingtung Univesity of Science and Technology, National Cheng Kung University) otrzymają dodatkowe punkty w selekcji.

Więcej informacji o programie można znaleźć w ulotce i na oficjalnej stronie internetowej: http://gasesummer.most.ntu.edu.tw/.

Lista potencjalnych opiekunów stażystów: https://gasesummer.most.ntu.edu.tw/supervisors#green.

BARDZO PROSZĘ O PRZESYŁANIE ZGŁOSZEŃ DO 23 LUTEGO 2021 R – O ILE TO MOŻLIWE WCZEŚNIEJ TAK BY NA CZAS BYŁY PRZYGOTOWANE DOKUMENTY 3. I 5. Z PONIŻSZEJ LISTY.

Lista dokumentów (dokumenty, które będą stanowić jednocześnie element aplikacji, składanej bezpośrednio przez kandydata na stronie programu):

1. potwierdzenie statusu studenta,
2. potwierdzenie znajomości języka angielskiego/certyfikat językowy,
3. list z rekomendacją z wydziału (np. koordynatora, koordynatora ds. praktyk, dziekana) w języku angielskim,
4. list motywacyjny w języku angielskim,
5. wykaz ocen w języku angielskim,
6. research proposal w języku angielskim.

Z pozdrowieniami,
Paweł Jankowski