Praktyki studenckie – aplikacje internetowe

niedziela 16.06.2013

Rekrutujemy do projektu aplikacji internetowej

Znasz podstawy PHP? Jesteś studentem WZIM i chciałbyś zdobyć doświadczenie w dużym projekcie koordynowanym przez doświadczonych programistów, ale nie wiesz, czy Twoje umiejętności wystarczą? Szukasz praktyk, na których nauczysz się od praktyków z dekadą doświadczenia na rynku, a jednocześnie zdobędziesz wiedzę pracując przy interesującym projekcie?

1. Zgłoś się na warsztaty organizowane przez team Pracowici-Programisci.pl
  2. Dołącz do zespołu developerów i korzystaj z doświadczenia ekspertów podczas tworzenia rozbudowanej aplikacji internetowej
  3. Zdobądź referencje i certyfikat praktyk podczas pracy nad rzeczywistym projektem

W ramach projektu możesz wziąć udział w serii warsztatów, podczas których dowiesz się:

2. Jak stworzyć i zarządzać optymalną strukturę danych w oparciu o bazę danych MySQL lub PostgreSQL.
  3. Jak optymalizować i testować własny kod.
  4. Jak zorganizować i zarządzać pracą grupy programistów w oparciu o metodykę Agile (np. SCRUM).
  5. Jak wykorzystać systemy kontroli wersji w trakcie tworzenia oprogramowania.

Celem warsztatów jest stworzenie zespołu developerów, który wspólnie podejmie się zadania stworzenia aplikacji internetowej pracując wspólnie lub zdalnie w cyklach projektowych.

Terminy:

Przyjmowanie zgłoszeń: do 20.06.213

Warsztaty: po uzgodnieniu z uczestnikami, między 24.06 a 5.07.2013

Start projektu: 8.07.2013

Istnieje możliwość pracy zdalnej. Spotkania projektowe będą odbywać się w formie wideokonferencji a sam projekt planujemy skończyć na koniec wakacji (ale nie martw się – nie oznacza to pracy w cyklu ciągłym a raczej zadaniowym – więc wakacje nie przepadną).

Zgłoszenia (imię, nazwisko oraz krótki opis doświadczenia w zakresie technologii webowych) proszę kierować na adres: maciej_pankiewicz@sggw.pl.